وب سایت طراحی سایت

دمو مورد علاقه خودتان را (مثلا دمو طراحی سایت) انتخاب کنیدو بر روی دکمه “درون ریزی” کلیک کنید تا به صورت خوکار طراحی اجزای اصلی وب‌سایت انجام شود و در حقیقت وب‌سایت شما رنگ و لعابی تازه به خود بگیرد

- در صورتی که امکانات دیگری را مد نظر دارید که در جداول فوق وجود ندارند می توانید با ما تماس حاصل نموده تا با توجه به امکانات مورد نظر شما هزینه طراحی سایت برآورد شود.

برای شروع ثبت نام کافی است از قسمت “مشخصه‌های شناسه” وارد قسمت “ساختن شناسه کاربری” شوید و ثبت نام را کامل کنید. نگران نباشید چرا که مراحل ثبت نام در این وب‌سایت بسیار ساده می‌باشد و شما می‌توانید با ارسال برخی از مدارک شخصی خودتان مانند ارسال اسکن کارت ملی، شناسنامه و… به راحتی ثبت نام کنید و پس از تایید احراز هویت شما توسط این وب‌سایت و اخذ شناسه ایرنیک خود، قادر خواهید بود در دامنه وب‌سایت‌تان را در هر شرکتی رسما ثبت کنید.

طراحی سایت حرفه ای طراحی سایت شرکتی طراحی سایت گردشگری طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت وردپرس خدمات پشتیبانی وردپرس قیمت طراحی سایت سفارش طراحی سایت سئو

هم‌چنین بیش از ۲۰۰۰ مقاله آموزشی رایگان منتشر کرده‌ایم.

این قابلیت وب سایت بسیار پیچیده می باشد و کنترل پانل کاملی می بایست برای آن در بخش مدیریت تعبیه گردد.

خب برای متصل کردن دامنه به هاست خریداری در ابتدا وارد پنل کاربری وب‌سایتی شوید که دامنه خودتان را ثبت کردید، شوید.

درج آگهی رایگان یک ماهه مانند درج محصول است. لازم است در ابتدا در وب سایت عضو شوید. پس از عضویت در وب سایت وارد شده، در این هنگام صفحه درج آگهی را مشاهده خواهید نمود. اطلاعات این بخش همانند درج یک محصول است.

تفاوتی نمی‌کند که وب‌سایت شرکتی یا خبری دارید یا یک وب‌سایت شخصی یا فروشگاهی، شما باید به صورت هفتگی، روزانه یا حتی چند روز یکبار مقالات را در درون سایت خود تولید و منتشر کنید.

نهایتا می توان نتایج حاصله را بر اساس بیشترین فروش، جدیدترین محصولات و آیتم هایی دیگر سورت کرد.

پس از اینجا ثبت دامنه برای وب‌سایت، شما نیاز به یک فضا برای ذخیره سازی اطلاعات و فایل‌های مربوط به وب‌سایت دارید. بیایید این موضوع را با یک مثال شروع کنیم.

این نمونه سایت فروشگاهی با وردپرس یک فروشگاه لوازم بهداشتی و آرایشی است که قالب آن فرنام است و قالب ایران کالا است. قالب های ایران کالا به دلیل سیستم چندفروشندگی و سازگاری با صفحه ساز المنتور و دموهای جذاب امکانات ویژه ای به فرروشگاه شما می دهد.

جذاب‌ترین،‌ زیباترین و بهترین نمونه های طراحی سایت شرکت داده‌ورزان

جهت ایجاد سایت شرکتی لطفا مقاله خدمات طراحی سایت را مطالعه نمایید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “وب سایت طراحی سایت”

Leave a Reply

Gravatar